Mapowanie Kampusu

15 grudnia 2023 roku był dla Campus Living Lab dniem pełnym niesamowitych wrażeń i emocji i to z dwóch powodów!

1. Przekazaliśmy Wam informację o projektach pilotażowych, które w konkursie CLL zdobyły podium.

2. Z kolei na Wydziale Chemii odbywało się ogromnie ważne dla nas wydarzenie – mapowanie inicjatyw i infrastruktury innowacji na Kampusie UJ!

Skupialiśmy się na tym, co jako Kampus „mamy” (a mamy bardzo wiele!) i w jaki sposób możemy to wykorzystywać w kontekście budowania uniwersyteckiego laboratorium innowacji.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom mapowania za to, że odpowiedzieliście na nasze calilabowe zaproszenie oraz za to, że jako Kampus mogliśmy się poznać jeszcze bardziej.

Mamy nadzieję na wspólne robienie super rzeczy na Kampusie - pozostajemy zatem w kontakcie!

Drugi etap Mapowania Kampusu UJ już za nami!

Wizyta studyjna do Stadtlabor

Seminarium living lab