Wizyta studyjna do THESS-AHALL

Zespół Campus Living Lab miał przyjemność gościć w Uniwersytecie Arystotelesa w Salonikach, by poznać funkcjonujący tam living lab Thessaloniki Action for HeAlth & Wellbeing Living Lab - Thessahall.

Know-how przekazywali nam naukowcy-praktycy, a wśród nich niezwykle ceniony i doświadczony prof. Panagiotis Bamidis oraz sam prezydent European Network of Living Labs dr Evdokimos Konstantinidis.

THESS-AHALL to niezwykle rozbudowana społeczność naukowa, realizująca ogromną liczbę projektów badawczo-wdrożeniowych o innowacyjnym charakterze.

Członkowie laboratorium zajmują się badaniem, projektowaniem i wdrażaniem rozwiązań realnie wpływających na rzeczywistość, to znaczy takich, które poprawiają codzienność osób starszych, jak również innych grup wrażliwych.

Ze względu na nowatorskość rozwiązań i doskonałość badawczą są oni bardzo cenieni na arenie międzynarodowej – jako zespół Campus Living Lab doceniamy możliwość uczenia się od tych, którzy tworzą jeden z najlepszych living labów w Europie!