Szkolenie z Design Thinking

Campus Living Lab wystartował z programem szkoleniowym dedykowanym między innymi aplikującym w naborze na projekty pilotażowe oraz przyszłym zespołom, które będą je realizować!

Całkiem niedawno odbyło się szkolenie wprowadzające o living labach i zasadach aplikowania w konkursie.

Ostatnio miejsce miało szkolenie z Design Thinking. Było to szkolenie praktyczne, w czasie którego uczestniczki i uczestnicy poznawali 5 etapów składających się na Design Thinking – metodę kreatywnego projektowania rozwiązań/produktów/usług/procesów.

Dla kogo? Po co? Co? Jak? Czy?

Szkolenie obfitowało nie tylko w prototypy rozwiązań w obszarze zarządzania czasem na uczelni (jako case-study), ale generowało także mnóstwo pytań do samej metody, jak i kwestii realizowania projektów pilotażowych.

Program szkoleniowy Campus Living Lab to seria szkoleń o metodach ko-kreacji, na które serdecznie zapraszamy i o których będziemy informować!