sala Campus Living Lab

Czas przedstawić naszą salę!

To wyposażona w wysokiej jakości sprzęt telekonferencyjny oraz wspierający pracę warsztatową przestrzeń, w której mamy przyjemność pracować!

Wczoraj zespół Campus Living Lab intensywnie opracowywał plan dalszych działań. Dyskusjom i ustaleniom nie było końca, ale atmosfera współpracy, zaangażowania wszystkich członków i trochę słodkości (czytaj: szarlotka) sprawiały, że można by tak w nieskończoność!

Sala Campus Living Lab znajduje się w budynku Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ (parter, 0.112). Nie sposób jej nie zauważyć, ponieważ jest doskonale oznaczona. Identyfikację wizualną zapewnia w tym przypadku oklejenie tego pomieszczenia logiem CLL, jak również kodami qr do tej właśnie strony oraz do profilu Campus Living Lab na Facebooku - do obserwowania którego serdecznie zapraszamy!