Międzynarodowa Konferencja SAMORZĄD 6.0.

W dniach 5-6 czerwca 2023 roku w Wielickiej Mediatece odbywała się Międzynarodowa Konferencja „Samorząd 6.0. Rozwój społeczny – Usługi gospodarcze – Nowoczesne finanse” .

W wydarzeniu tym uczestniczyły: Dziekan Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ, dr hab. Ewa Bogacz-Wojtanowska, prof. UJ, która wzięła udział w dyskusji panelowej, opowiadając o powstającym, uniwersyteckim labie oraz kierowniczka projektu flagowego Campus Living Lab, dr hab. Beata Jałocha biorąca udział w dyskusji „Projekty pomiędzy uczelnią wyższą a jednostką samorządu terytorialnego. Ścieżki współpracy”.

Konferencja ta służyła przede wszystkim debacie o lepszej przyszłości – przyszłości opartej na technologii i innowacjach.